PARTNER PORTALU
  • BGK

Szkolą, jak szukać pracy

  • KB    9 marca 2010 - 09:18

Kieleckie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej rozpoczyna serię warsztatów przygotowujących do efektywnego poszukiwania pracy.
Najbliższe szkolenia odbywać się będą 10 i 12 marca br. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach.

CIiPKZ to wyspecjalizowana placówka Wojewódzkiego Urzędu Pracy, która pomaga w podejmowaniu decyzji zawodowych. W tym celu Centrum organizuje cykl warsztatów, których zadaniem jest wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności z zakresu zaprezentowania siebie podczas rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. W trakcie zajęć uczestnicy dowiedzą się czym jest rozmowa kwalifikacyjna i jak należy się do niej przygotować, jak przebiega rozmowa i o co może zapytać pracodawca oraz jak wystrzegać się błędów. W warsztatach mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą się dowiedzieć jak wykorzystać autoprezentację w rozmowie kwalifikacyjnej i zwiększyć swoje szanse na sukces w poszukiwaniu pracy.

 W ramach akcji planowane są warsztaty: "Moja droga do zawodu - warsztaty dla młodzieży", "Poznaję siebie – przygotowanie do poszukiwania pracy", "Twarzą w twarz z pracodawcą – jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej".

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.