PARTNER PORTALU
  • BGK

Szkolenia dla producentów rolnych

  • AZA    9 lipca 2010 - 11:06

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego dofinansuje kwotą 2.160,08 zł organizację szkolenia dla Grup Producentów Rolnych.
Szkolenie pn. „Sposoby rozliczania grup producentów rolnych w aspekcie podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług dla grup producentów rolnych zgodnie z przepisami unijnymi i krajowymi” odbędzie się 16 lipca w Zachodniopomorskim Oddziale Doradztwa Rolniczego Barzkowicach. Weźmie w nim udział około 80 uczestników.

Grupy Producentów Rolnych istnieją w województwie zachodniopomorskim od 2005 roku. Od tamtego czasu powstało 36 grup. Dzięki nim mogą powstawać niezbędne powiązania rynkowe pomiędzy producentami, przetwórcami i handlowcami. Sprzyja to ujednoliceniu oferty produktów i stabilizacji cen rynkowych. Wymiana doświadczeń między poszczególnymi grupami pozwala na uzyskanie mocniejszej i bardziej stabilnej pozycji na rynku.

Organizatorami szkolenia są: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Izba Skarbowa w Szczecinie oraz Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.