PARTNER PORTALU
 • BGK

Szkoły wolne od gender? Rodzice chcą sprawdzenia szkół

 • PAP/AT    30 maja 2017 - 06:22
Szkoły wolne od gender? Rodzice chcą sprawdzenia szkół
Odzew na ogólnopolską kampanię "Chrońmy dzieci!" jest ogromny (fot.fotolia)

Rodzice chcą sprawdzenia szkół pod kątem organizacji działających na ich terenie. Są zaniepokojeni tym, co się dzieje na zajęciach organizowanych w szkołach.
Rodzice wnioskują o sprawdzenie 280 szkół pod kątem organizacji działających na ich terenie – informuje w swoim wtorkowym wydaniu "Nasz Dziennik".

Odzew na ogólnopolską kampanię "Chrońmy dzieci!", którą zaledwie przed tygodniem zainicjował Instytut na rzecz Ordo Iuris, jest ogromny.

Każdego dnia wpływają zgłoszenia od rodziców zaniepokojonych tym, co się dzieje na zajęciach organizowanych w wielu szkołach.

Czytaj też: Przedszkola szerokim łukiem omijają gender

Chodzi o pozyskanie z poszczególnych placówek informacji, jakie zewnętrzne organizacje dopuszczane są na ich terenie do prowadzenia zajęć z uczniami. Rodzice chcą też wiedzieć, które z nich propagują treści szkodliwe, deprawujące, podszyte ideologią. Zdarza się, że podczas tzw. warsztatów równościowych dla dzieci i młodzieży instruktorzy przemycają treści promujące niemoralne obyczaje - czytamy w "Naszym Dzienniku".

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (3)

 • null, 2017-05-30 09:56:08

  Czy Państwo dziennikarstwo w ogóle rozumie to pojęcie? Bo to, że media z gatunku ND je przepoczwarzają jest oczywiste, ale może by tak się trochę douczyć i napisać tekst rozsądniejszy, zastosowawszy choć minimalną dozę krytycznego myślenia?
 • qwasyx, 2017-05-30 08:52:41

  Informacji ZERO, ale juz wkrotce bedziemy wiedziec o co chodzi. Najwazniejsze, ze Pan Jezus w kazdej klasie z krzyza patrzyl bedzie!
 • Grzegorz, 2017-05-30 08:33:02

  Portal Samorządowy cytuje PAP, który cytuje Nasz Dziennik... Charówa, Panie.