PARTNER PORTALU
  • BGK

Toruń zaprasza dzieci na warsztaty językowe

  • JL    10 sierpnia 2016 - 08:55
Toruń zaprasza dzieci na warsztaty językowe
Toruń zaprasza dzieci na darmowe warsztaty językowe. Fot. Pixabay.com

Gmina Miasta Toruń i Fundacja Nadzieja dla Rodzin w ramach Programu promocji dużej rodziny „Jesteśmy razem” zapraszają na darmowe Wakacyjne Warsztaty Językowe.
Wakacyjne Warsztaty Językowe to nauka języka w atmosferze zabawy, połączona z urozmaiconym programem rekreacyjnym. Co roku warsztaty spotykają się z bardzo dobrym odbiorem zarówno wśród najmłodszych uczestników, jak i rodziców, którym na sercu leży połączenie edukacji ich dzieci z dobrą zabawą.

Niezależnie od pogody dzieci podszkolą swój język angielski, uczestnicząc jednocześnie w zabawach ruchowych i spędzając czas z rówieśnikami. W programie wyjścia do kina, teatru, muzeum, spotkania z przedstawicielami straży pożarnej, czy straży miejskiej. Podczas zajęć organizatorzy gwarantują dzieciom napoje, poczęstunek jak również materiały dydaktyczne oraz ubezpieczenie.

Zajęcia są bezpłatne dla dzieci od 6 do 12 lat z rodzin mających ważną Kartę Dużej Rodziny.

Program promocji dużej rodziny „Jesteśmy razem” jest realizowany od 2014 r.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • A., 2016-08-10 14:15:27

    Bardzo interesująca inicjatywa, języków trzeba się uczyć, im lepiej znasz obce języki, tym więcej wiesz o innych. Problem w tym, jak się uczy dzisiaj języków - unitalent.pl/bawmy-sie - kiedyś wyglądało to jakoś inaczej, jeśli tylko ktoś chciał, a dzisiaj?.. Brakuje chęci, umiejętności i kompetencji,... niestety.  rozwiń