Toruń zaprasza dzieci na warsztaty językowe

Gmina Miasta Toruń i Fundacja Nadzieja dla Rodzin w ramach Programu promocji dużej rodziny „Jesteśmy razem” zapraszają na darmowe Wakacyjne Warsztaty Językowe.
Toruń zaprasza dzieci na warsztaty językowe
Toruń zaprasza dzieci na darmowe warsztaty językowe. Fot. Pixabay.com

Wakacyjne Warsztaty Językowe to nauka języka w atmosferze zabawy, połączona z urozmaiconym programem rekreacyjnym. Co roku warsztaty spotykają się z bardzo dobrym odbiorem zarówno wśród najmłodszych uczestników, jak i rodziców, którym na sercu leży połączenie edukacji ich dzieci z dobrą zabawą.

Niezależnie od pogody dzieci podszkolą swój język angielski, uczestnicząc jednocześnie w zabawach ruchowych i spędzając czas z rówieśnikami. W programie wyjścia do kina, teatru, muzeum, spotkania z przedstawicielami straży pożarnej, czy straży miejskiej. Podczas zajęć organizatorzy gwarantują dzieciom napoje, poczęstunek jak również materiały dydaktyczne oraz ubezpieczenie.

Zajęcia są bezpłatne dla dzieci od 6 do 12 lat z rodzin mających ważną Kartę Dużej Rodziny.

Program promocji dużej rodziny „Jesteśmy razem” jest realizowany od 2014 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Bardzo interesująca inicjatywa, języków trzeba się uczyć, im lepiej znasz obce języki, tym więcej wiesz o innych. Problem w tym, jak się uczy dzisiaj języków - unitalent.pl/bawmy-sie - kiedyś wyglądało to jakoś inaczej, jeśli tylko ktoś chciał, a dzisiaj?.. Brakuje chęci, umiejętności i kompetencji,... niestety. rozwiń

A., 2016-08-10 14:15:27 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE