PARTNER PORTALU
  • BGK

Uczniowie skorzystają z obiektów Wyższej Szkoły Policji

  • GK    5 września 2013 - 14:46
Uczniowie skorzystają z obiektów Wyższej Szkoły Policji

Uczniowie klas policyjnych ze Szczytna będą mogli poszerzać swoje zainteresowania oraz zdobywać niezbędne doświadczenie, które przyda im się jeśli w przyszłości podejmą decyzję o służbie w policji.
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie udostępni im swoje obiekty, a wyróżniający się uczniowie będą mogli uczestniczyć w wybranych zajęciach akademickich. Jest to efekt porozumienia pomiędzy Komendantem-Rektorem, a dyrektorem Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie.

Podstawową ideą współpracy jest podejmowanie wspólnych działań zmierzających do zainteresowania i poszerzania wiedzy uczniów z zakresu prawa, administracji, funkcjonowania Policji, bezpieczeństwa wewnętrznego oraz rozwijania sprawności fizycznej.

Porozumienie zakłada współpracę uczelni z tzw. klasami policyjnymi poprzez prowadzenie wybranych zajęć w Zespole Szkół przez wykładowców Wyższej Szkoły Policji, udostępnianie uczniom obiektów Uczelni w ramach wybranych lekcji, korzystanie z uczelnianej biblioteki, wspólne działania promocyjne oraz uczestniczenie wyróżniających się uczniów w wybranych zajęciach akademickich.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (1)

  • Eterno Vagabundo, 2013-09-08 23:38:31

    Czasem na takiego " Aniołeczka z Nieba ", Też policyjnego Wejrzenia potrzeba.