Uczniowie skorzystają z obiektów Wyższej Szkoły Policji

Uczniowie klas policyjnych ze Szczytna będą mogli poszerzać swoje zainteresowania oraz zdobywać niezbędne doświadczenie, które przyda im się jeśli w przyszłości podejmą decyzję o służbie w policji.
Uczniowie skorzystają z obiektów Wyższej Szkoły Policji

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie udostępni im swoje obiekty, a wyróżniający się uczniowie będą mogli uczestniczyć w wybranych zajęciach akademickich. Jest to efekt porozumienia pomiędzy Komendantem-Rektorem, a dyrektorem Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie.

Podstawową ideą współpracy jest podejmowanie wspólnych działań zmierzających do zainteresowania i poszerzania wiedzy uczniów z zakresu prawa, administracji, funkcjonowania Policji, bezpieczeństwa wewnętrznego oraz rozwijania sprawności fizycznej.

Porozumienie zakłada współpracę uczelni z tzw. klasami policyjnymi poprzez prowadzenie wybranych zajęć w Zespole Szkół przez wykładowców Wyższej Szkoły Policji, udostępnianie uczniom obiektów Uczelni w ramach wybranych lekcji, korzystanie z uczelnianej biblioteki, wspólne działania promocyjne oraz uczestniczenie wyróżniających się uczniów w wybranych zajęciach akademickich.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Czasem na takiego " Aniołeczka z Nieba ", Też policyjnego Wejrzenia potrzeba.

Eterno Vagabundo, 2013-09-08 23:38:31 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE