PARTNER PORTALU
  • BGK

Unia na fotografii

  • KB    19 kwietnia 2010 - 10:32
Unia na fotografii

Urząd marszałkowski zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Unia w obiektywie”.
Konkurs rozpoczyna się dziś (19 kwietnia) i potrwa do 31 maja. Jego celem jest popularyzacja wiedzy dotyczącej Unii, a przede wszystkim rozpowszechnienie wśród młodych mieszkańców naszego regionu - informacji na temat obszarów unijnej pomocy w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konkurs podzielony jest na cztery bloki tematyczne: Praca- motorem życia, Nie wykluczam siebie i innych, Kwalifikacje – szansą pracownika i przedsiębiorstwa, Wykształcenie moja szansą.

Jeden uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia pojedyncze w formacie A4 wraz z wersją elektroniczną.

Na zwycięzców czekają: profesjonalny aparat fotograficzny, kamera cyfrowa, mini wieża oraz dziesięć wyróżnień w postaci mp5, które wręczone zostaną podczas uroczystego ogłoszenia wyników w dniu 16 czerwca w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.wup.pl

Organizatorem konkursu jest Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie jako instytucja wdrażająca Europejski Fundusz Społeczny w regionie w ramach działań promocyjnych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013.

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli: minister rozwoju regionalnego, marszałek województwa zachodniopomorskiego, zachodniopomorski kurator oświaty, prezydent Szczecina. Patronat medialny nad Konkursem objęła Telewizja Polska oddział Szczecin oraz Kurier Szczeciński

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: