PARTNER PORTALU
  • BGK

Unia na fotografii

  • KB    19 kwietnia 2010 - 10:32
Unia na fotografii

Urząd marszałkowski zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Unia w obiektywie”.
Konkurs rozpoczyna się dziś (19 kwietnia) i potrwa do 31 maja. Jego celem jest popularyzacja wiedzy dotyczącej Unii, a przede wszystkim rozpowszechnienie wśród młodych mieszkańców naszego regionu - informacji na temat obszarów unijnej pomocy w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konkurs podzielony jest na cztery bloki tematyczne: Praca- motorem życia, Nie wykluczam siebie i innych, Kwalifikacje – szansą pracownika i przedsiębiorstwa, Wykształcenie moja szansą.

Jeden uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia pojedyncze w formacie A4 wraz z wersją elektroniczną.

Na zwycięzców czekają: profesjonalny aparat fotograficzny, kamera cyfrowa, mini wieża oraz dziesięć wyróżnień w postaci mp5, które wręczone zostaną podczas uroczystego ogłoszenia wyników w dniu 16 czerwca w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.wup.pl

Organizatorem konkursu jest Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie jako instytucja wdrażająca Europejski Fundusz Społeczny w regionie w ramach działań promocyjnych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013.

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli: minister rozwoju regionalnego, marszałek województwa zachodniopomorskiego, zachodniopomorski kurator oświaty, prezydent Szczecina. Patronat medialny nad Konkursem objęła Telewizja Polska oddział Szczecin oraz Kurier Szczeciński

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.