PARTNER PORTALU
  • BGK

W Opolu łowią perły

  • EMM    28 czerwca 2010 - 10:46

Miasto Opole przystąpiło do kolejnej edycji projektu "Poławiacze Pereł", realizowanego przez Uniwersytet Jagielloński, którego celem jest dotarcie do osób o wielkim potencjale i zainspirowanie ich do dalszego rozwoju.
„Poławiacze Pereł” to program odkrywania talentów, który powstał z myślą właśnie o takiej nieprzeciętnie utalentowanej młodzieży, która może nie wykorzystać należycie swego potencjału, a dla której przychodzący z zewnątrz impuls do działania może okazać się olbrzymią pomocą w podejmowaniu życiowych decyzji.

Uczniowie opolskich liceów ogólnokształcących będą uczestniczyć w programie odkrywania talentów „Szkoła Letnia 2010” - „POŁAWIACZE PEREŁ”, w ramach której zorganizowane zostaną kampusy naukowe, prowadzone przez kadrę uniwersytecką.

Fundatorem udziału uczniów w ww. przedsięwzięciu jest Prezydent Miasta Opola, który na ten cel przeznaczył łącznie 14.340,00 zł.

Organizatorzy mają nadzieję, że udział uczniów w kampusach będzie dla nich impulsem do dalszego rozwoju, jak również punktem wyjścia dla przyszłej wspaniałej kariery zawodowej.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.