W Opolu łowią perły

Miasto Opole przystąpiło do kolejnej edycji projektu "Poławiacze Pereł", realizowanego przez Uniwersytet Jagielloński, którego celem jest dotarcie do osób o wielkim potencjale i zainspirowanie ich do dalszego rozwoju.

„Poławiacze Pereł” to program odkrywania talentów, który powstał z myślą właśnie o takiej nieprzeciętnie utalentowanej młodzieży, która może nie wykorzystać należycie swego potencjału, a dla której przychodzący z zewnątrz impuls do działania może okazać się olbrzymią pomocą w podejmowaniu życiowych decyzji.

Uczniowie opolskich liceów ogólnokształcących będą uczestniczyć w programie odkrywania talentów „Szkoła Letnia 2010” - „POŁAWIACZE PEREŁ”, w ramach której zorganizowane zostaną kampusy naukowe, prowadzone przez kadrę uniwersytecką.

Fundatorem udziału uczniów w ww. przedsięwzięciu jest Prezydent Miasta Opola, który na ten cel przeznaczył łącznie 14.340,00 zł.

Organizatorzy mają nadzieję, że udział uczniów w kampusach będzie dla nich impulsem do dalszego rozwoju, jak również punktem wyjścia dla przyszłej wspaniałej kariery zawodowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.