PARTNER PORTALU
  • BGK

Walczą o remont sali gimnastycznej

  • przeclaw24.pl    3 grudnia 2012 - 11:22
Walczą o remont sali gimnastycznej

Szkoła Podstawowa im K. Makuszyńskiego w Szczecinie jako jedyna w województwie zakwalifikowała się do finału konkursu „Moc Polskich Świąt”. Jeśli go wygra, to firma budowlana „Celma" wyremontuje kompleksowo jej salę gimnastyczną, która jest w opłakanym stanie.
- Nieważne czy kierujemy się lokalnym poczuciem patriotyzmu, czy chęcią wsparcia konkretnej akcji przedświątecznej - mówi Monika Świętoń mama Jakuba, ucznia SP47.

Sala gimnastyczna w SP47 jest w tragicznym stanie i w najbliższym czasie nie zanosi się na rychły remont z powodu braku środków.

Głosowanie dla internautów, jest dość proste. Wystarczy wejść na stronę www.celmapomaga.pl , wybrać szczecińską placówkę oraz potwierdzić swój głos. Głosować można tylko jeden raz dziennie z danego komputera i nie trzeba się rejestrować. Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, aby sprawić radość dzieciom.

Akcja trwa od 26 listopada do 24 grudnia, szkoła podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego przy ul. Jagiellońskiej 59 wczoraj objęła prowadzenie w konkursie. Ale do zwycięstwa jeszcze daleko. Finał konkursu za miesiąc w Wigilijną Noc, a całą akcję można również śledzić na Facebooku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.