Warszawiacy z pozytywną energią społeczną

W sobotę, 16 kwietnia, w samo południe na ulicach Starego Miasta pojawi się Partycypator – superbohater, który swą siłę czerpie z pozytywnej energii społecznej.
Warszawiacy z pozytywną energią społeczną

Partycypator pojawił się w Warszawie, by zachęcać mieszkańców stolicy do uczestnictwa w życiu miasta i wspólnym działaniu. Niestety Partycypator sam nie daje już rady. Jest osłabiony, bo udział mieszkańców miasta w procesie podejmowania decyzji jest coraz mniejszy, a przeciwników coraz więcej.

„Misja Partycypatora” to gra miejska organizowana przez Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Zadaniem uczestników gry będzie zlokalizowanie przeciwników Partycypatora i wykonanie zadań, dzięki którym uda się pozbyć ich z miasta raz na zawsze.

Zapisy drużyn (2-5 osobowych) prowadzone są przez Internet i potrwają do 13 kwietnia lub do wyczerpania liczby miejsc w grze. Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres:partycypator@exploring.pl.

Gra miejska organizowana jest w ramach projektu „Wzmacnianie mechanizmu partycypacji społecznej w Warszawie”, realizowanego dzięki wsparciu udzielonemu przez Norwegię poprzez dofinansowanie z Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Biedny ten polski naród skoro norwedzy muszą płacić za polską obywatelskość

Norweg, 2011-04-11 14:11:08 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE