Wrocław inwestuje w szkoły i przedszkola

W ciągu najbliższych dwóch lat wrocławski magistrat planuje przeznaczyć 180 mln zł na remonty szkół i przedszkoli oraz budowę nowych obiektów. Prawie 11 mln jeszcze w tym roku zostanie wydane na rozbudowę bazy sportowej przy szkołach.
Wrocław inwestuje w szkoły i przedszkola
180 mln zł kosztować będą remonty szkół i przedszkoli we Wrocławiu (fot.fotolia)

Jak pisze "Gazeta Wrocławska", do 2017 roku w stolicy Dolnego Śląska przybędzie 6 tysięcy nowych miejsc w przedszkolach i szkołach. Największe powody do zadowolenia mogą mieć mieszkańcy Stabłowic, bo tam powstaje największa szkoła w historii Wrocławia.

Ponadto przyszły rok szkolny we Wrocławiu będzie rokiem sportu. Dlatego też wrocławski magistrat przeznaczy pieniądze na rozbudowę bazy sportowej przy szkołach - pisze dziennik.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Co za bzdury! Mieszkańcy Stabłowic wcale nie są zadowoleni z tej szkoły, bo to jest jakiś powalony pomysł. Kto mądry wymyślił szkołę w tym miejscu?? Dlaczego nie można wybudować szkoły w miejscu do tego odpowiednim? Przecież tu jest staw, lasy, duża stadnina koni i uważacie, że to jest odpowiednie m...iejsce? Przecież trzeba będzie wyciąć niebotyczną ilość drzew. A czy ktoś pomyślał o zwierzętach tam mieszkających? To jest jakaś paranoja. Głupszego pomysłu dawno nie słyszałam! rozwiń

Julia, 2015-07-01 14:55:26 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE