PARTNER PORTALU
  • BGK

Wsparcie dla szkolnych projektów prospołecznych

  • AW/men.gov.pl    3 sierpnia 2011 - 11:46

Do 18 sierpnia można składać w Ministerstwa Edukacji Narodowej projekty do dofinasowania w zakresie współpracy szkół i organizacji pozarządowych w roku szkolnym 2011/2012.
Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło konkursy na dofinansowanie projektów w zakresie współpracy szkół i organizacji pozarządowych w roku szkolnym 2011/2012.

Pierwszy konkurs "Szkoła z pasją" wspara działania promujące współpracę między szkołami, a ich partnerami: organizacjami pozarządowymi, organizacjami uczniowskimi, organizacjami rodzicielskimi oraz samorządem terytorialnym.

Drugi konkurs ofert to inicjatywy flagowe MEN w zakresie współpracy szkół i organizacji pozarządowych w roku szkolnym 2011/2012. Celem tego konkursu jest realizacja dwóch projektów w roku szkolnym 2011/2012:

a) IV edycji konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. „Otwarta Szkoła", który ma na celu upowszechnianie współpracy pomiędzy szkołami i organizacjami pozarządowym;
b) konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. „Samorząd wspierający szkoły z pasją" promującego dobre praktyki samorządów terytorialnych w zakresie programów współpracy z organizacjami pozarządowymi w obszarze edukacji i młodzieży.

Formularze konkursowe są dostępne pod adresem www.formularz.men.gov.pl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (1)

  • AP, 2011-08-24 23:09:13

    U nas w Lubieniu Kujawskim wszyscy! rodzice z klasy IIIa złozyli na ręce Dyrektor petycję aby dalej ich dzieci uczył nauczyciel z ...pasją. Nie pomogło. Pani Dyrektor nie zna takiego wyrazu i skorzystała z "pasją" z przywileju pracodawcy wyznaczając innego nauczyciela wg niej też z pasją....  rozwińNAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: