PARTNER PORTALU
  • BGK

Wynagrodzenia nauczycieli: MEN publikuje formularz sprawozdania

  • bad    27 stycznia 2015 - 12:01
Wynagrodzenia nauczycieli: MEN publikuje formularz sprawozdania
Sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli należy przedłożyć do RIO do dnia 17 lutego. Fot. zs6.edu.gorzow.pl

Do 17 lutego należy przedłożyć do Regionalnych Izb Obrachunkowych sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli. Resort edukacji opublikował formularz sprawozdania.
Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej został zamieszczony formularz sprawozdania, o którym mowa w art. 30a ustawy - Karta Nauczyciela za 2014 r.

Sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego za 2014 rok należy przedłożyć do RIO do 17 lutego br. wersji elektronicznej izb oraz w formie dokumentu papierowego.

Dane zawarte w wersji elektronicznej muszą być zgodne z danymi wykazanymi w sprawozdaniu przekazywanym w formie pisemnej.

W formularzu należy uzupełniać tylko pola wypełnione kolorem, pozostałe informacje zostaną wygenerowane automatycznie. W formularzu zastosowano mechanizmy weryfikujące i ułatwiające wypełnianie formularza, dlatego podczas wpisywania danych będą się wyświetlać komunikaty pomocnicze oraz mogą się pojawiać komunikaty o błędach, np. w przypadku wpisania nieprawidłowego kodu TERYT lub wpisywania liczby z więcej niż dwiema cyframi po przecinku, czy też wpisywania liczby ujemnej.

Wzór formularza sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli znajduje się w multimediach.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


Multimedia

×
KOMENTARZE (1)

  • bob, 2015-01-27 17:15:40

    To mi odkrycie, formularz MEN opublikowal w listopadzie 2014