PARTNER PORTALU
  • BGK

Wyposażenie pracowni z RPO

  • BEZ    19 lutego 2010 - 10:55
Wyposażenie pracowni z RPO

Myślibórz i Barlinek wyposażą szkoły i zmodernizują boisko dzięki dofinansowaniu z RPO Województwa Zachodniopomorskiego.
We wtorek (22 lutego) wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego Witold Jabłoński będzie gościł w Myśliborzu. Okazją do wizyty jest przedstawienie do podpisu dwóch umów o  dofinansowanie projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007–2013.

Dzięki tym umowom powiat myśliborski będzie mógł aż trzy szkoły ponadgimazjalne wyposażyć w środki dydaktyczne, a gmina Barlinek zmodernizuje boisko piłkarskie i jego zaplecze techniczno-socjalne.

Projekt „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Myśliborskim poprzez wyposażenie sal do praktycznej nauki zawodu w ZSP nr 1 w Barlinku, ZSP nr 2 w Barlinku i ZSP nr 3 w Myśliborzu” kosztować ma 1 238 226,31 zł, a wartość dofinansowania wyniesie maksymalnie  617 771,15 zł. Ze strony Beneficjenta umowę podpiszą starosta myśliborski Andrzej Potyra i wicestarosta Wojciech Wojtkowiak.

Natomiast gmina Barlinek starała się o dofinansowanie dla projektu „Przebudowa boiska piłkarskiego wraz z zapleczem techniczno-socjalnym przy ul. Sportowej w Barlinku”. Całkowita wartość projektu wynosi 6 801 154,61 zł. Dzięki umowie Beneficjent może liczyć na dofinansowanie w wysokości maksymalnie 2 037 897,67 zł. W imieniu gmny podpis będzie składał burmistrz Barlinka Zygmunt Siarkiewicz. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.