PARTNER PORTALU
  • BGK

Zachodniopomorskie dofinansuje uczelnie

  •    17 grudnia 2009 - 10:53

Jutro (18 grudnia) zostaną podpisane trzy umowy o dofinansowanie inwestycji w infrastrukturę edukacyjną – szkolnictwo wyższe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.
W Zachodniopomorskim przybywa wdrażanych projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. W piątek, 18 grudnia Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Witold Jabłoński podpisze z beneficjentami trzy umowy o dofinansowanie w ramach Poddziałania 7.1.1 Infrastruktura edukacyjna – szkolnictwo wyższe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013. Podpisanie umów odbędzie się na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie o godz. 10.00 w Sali 103.

Beneficjentami są:
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu - projekt „Przebudowa i wyposażenie bazy dydaktycznej Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu Wydziału Ekonomicznego w Szczecinie”

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie - projekt „Adaptacja budynku dydaktycznego Wydziały Przedsiębiorczości Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Gryficach przy ul. Piłsudskiego 34”

Wyższa Szkoła Humanistyczna w Szczecinie - projekt „Poprawa jakości i dostępności do infrastruktury edukacyjnej poprzez rozbudowę budynku Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie”.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: