KOMENTOWANY TEKST

Wiceminister Karol Okoński: CEPiK się ustabilizował, większość problemów rozwiązana

KOMENTARZE

Szanowny Panie Ministrze! Po pierwsze: Pan o czymś zapomniał! Jakiś czas temu się "umówiliśmy", że w Naszym Kraju kończy się dominat Urzędnika (polityka) nad obywatelem, a Państwo i jego instytucje (których bardzo wiele) mają działać dla poprawiania naszego "komfortu bycia obywatelem". Wydaje mi się, czytając Pana wypowiedź, że... jest Pan innego zdania. Po drugie. O kwestiach "pojazdów i kierowców" powiedziano już tak wiele, w bardzo długim okresie czasu, że naprawdę mamy podstawy aby nie tylko "grozić palcem" Państwu za nierozwiązanie dość prostych kwestii, ale również podejrzewać, że aktualny stan rzeczy może wskazywać "wpływy zewnętrzne", w szczególności te określane jako "szara strefa". Może zatem uwolnić Państwo od problemu? Również uwolnić samorządy z kłopotu ale też... kasy? Kupuje pojazd już "rejestrowany" (z blachami), a Państwo sobie wyjaśnia ze sprzedającym wszystkie kwestie legalności wyprodukowania i użytkowania auta. Jesteśmy (niby) coraz bardziej mobilni, ale jak "coś" kupimy za swoje zarobione pieniążki, to po co mamy fatygować jeszcze do jakiś "białych błot" czy "czarnych błot"? Po to aby odebrać jakieś "blachy" klepane w podejrzanych przetargach publicznych, lub odebrać autograf urzędnika, któremu pomaga sporządzić "decyzję" inny figurant? Wracając do mojej tezy: uwolnienia. Co przeszkadza, aby konkretny "pojazd" miał jedne tablice od sprzedaży do złomowania? Jaki problem zapisać kodem, całość okresu użytkowania "pojazdu? Chyba tylko... szara strefa!

Eugeniusz, 2017-12-07 12:24:00 odpowiedz

Ten artykul to manipulacja.. rejestruje auta dla firmy leasingowej we wroclawiu i czas rejestracji wydluzyl sie z 15 do 30-40minut. Jak sie nie przyjdzie o 8 rano to potem nie ma juz numerkow w automacie. Ustawia sie kolejka ludzi i stoja po kilka godzin bo moze uda sie dostac numerek. Chora sytuacja

Dirt, 2017-12-07 11:50:15 odpowiedz

USTABILIZOWAL SIĘ !??!?!!? To zapraszam do UG Białe Błota gdzie od rana oczekuje na przerejestrowanie samochodu i mam nadzieję że dzisiaj zalapie. KAŻDA OSOBA JEST OBSŁUGIWANA PRZEZ OK.2GODZ Z POWODU... AWARII SYSTEMU CEPIK 2 !!! Gratuluję panu podsekretarzowi k...a dobrego samopoczucia

Wkurzony , 2017-12-07 11:48:30 odpowiedz

Znowu mamy przykład niedbalstwa: używany w treści skrót CEPiK nie jest objaśniony! Jest to rażący przykład braku kultury dziennikarskiej i poszanowania czytelnika.

Stach Głąbiński, 2017-12-07 11:43:17 odpowiedz

To nie ja to kolega - taki wniosek wysnułem !. A jak już ja to i tak nie moja wina .

dajan55, 2017-12-07 09:37:40 odpowiedz

WYSZUKIWARKI

Polecane oferty: