PARTNER PORTALU
  • BGK

KOMENTOWANY TEKST

Urzędy marszałkowskie, kontrola CBA: Klapa programów e-Zdrowie

• Ala1, 2017-12-14 09:00:34

Szpitale nie chcą korzystać bo by było widać wszystkie zabiegi i badania za które wzięły pieniądze a nigdy nie zostały zrealizowane. Wiec wszystkim sytuacja pasuje a pacjent niech gnije w poczekalni.
  • Antek., 2017-12-09 18:26:49

O czym my mówimy ?! Jakie systemy informatyczne ? Ilekroć idę do lekarza /tego samego/, ten za każdym razem wklepuje /w tempie żółwia/ te same dane i jest oburzony, że nie noszę ze sobą wyników, które mu pokazałem rok temu czy pół roku temu !
  • Starsza, 2017-12-07 15:13:44

Przez 3 dni nie byłam w stanie zarejestrować się do dwu szpitali na Pomorzu do UCK na chirurgię szczękową, bo znowu mi rośnie guz po usunięciu go we wrześniu, a ni do Gdyni na ul Radtkego. Wczoraj po długim czasie czekania przy telefonie znowu okazało się że przez internet nie mogę się zarejestrować. A w końcu okazało się że i w jednym i drugim szpitalu na grudzień 2018 roku!!!! I znowu idę do prywatnej przychodni gdzie stomatolog mi usuwał mi we wrześniu....teraz w tym roku w grudniu .I znowu będą problemy ....kasa a emerytura niewielka....nauczycielska....
  • mzakrzewski, 2017-12-07 14:36:12

W Najjaśniejszej zmarnowano gigantyczne pieniądze na cyfryzację. Budowano e-Polskę mając ok 65 proc kraju bez internetu szerokopasmowego. Służba zdrowia jest klasycznym przykładem patologii, bo można było ją pchnąć na tym polu do przodu. Ale brakło woli. Tajemnicą poliszynela był fakt, że cyfryzacja jest lukratywnym biznesem dla swoich biznesów. Afera o której napisano, skończy się niczym. Mogło być inaczej. W gminie Ułęż pow Ryki u lekarza rodzinnego dokumentacja pacjentów jest w komputerze. Jako cukrzyk chodziłem z glukometrem który lekarz wpinał do sieci i zgrywał pomiary do pamięci komputera. Recepty z drukarenki.Wyniki badań on-line. Proste. Mieszkam teraz w W-wie. W przychodni lekarz mozolnie pisze w karcie pacjenta, ręcznie, długopisem. W budowie tzw e-państwa zmarnowano miliardy złotych. Nikt za to nie odpowie...

Wyszukiwarki

Polecane oferty: