KOMENTOWANY TEKST

Ile wyniesie dodatek motywacyjny dla nauczycieli dyplomowanych? MEN zdradza szczegóły

KOMENTARZE

Do Kucharka: Poczekaj. Czemu jesteś taka niecierpliwa i naiwna. Nie od razu Kraków zbudowano. To dopiero drugi rok Ich pracy. Zobacz w jakich warunkach Rząd pracuje i ile kłód jest Mu rzucane pod nogi. Doczekasz się na swój "raj" jak POkrętacze wrócą do władzy. Myślisz, że podziękują Ci za Twoje jęki na temat PiS-u ?

woźnyszkolny, 2017-09-23 11:20:01 odpowiedz

Partia z Narodem Naród z Partią.. idee Lenina wiecznie żywe .. nikt nie obali naszych rządów.. kto wyciągnie rękę po władzę temu władza ludowa tę rączkę odrąbie... a une będą rządzić w 2010 roku.. gruszki na wierzbie tez można obiecywać

nauczyciel, 2017-09-20 09:30:09 odpowiedz

NIE RUSZYMY Z MIEJSCA JEŻELI "DOBRA ZMIANA" NIE ANULUJE "DEKRETÓW BERMANA", A NIE ZANUSSI SIĘ NA TO, BO DO DZISIAJ NIE WIMY O CZYM PANI PREMIER ROZMAWIAŁA Z Bibi Netanjahu? Shalom!

Prof. Glass, 2017-09-18 15:26:58 odpowiedz

Do woźnyszkolny: Przez osiem lat Platforma i ludzie Tuska - jedyna odpowiedź, powtarzana jak mantra od dwóch lat. A kogo teraz obchodzi co komu dali, a czego nie dali poprzednicy ? Od dwóch lat jest nowy rząd fachowców, który miał ponoć gotowe ustawy, miał słuchać ludzi i nie miał być nepotyczny, arogancki i butny. A tymczasem co ? Chyba szuflada z ustawami się zacięła, a fachowcy nie wrócili jeszcze z wakacji, bo jedyne co mamy to ustawy pisane na kolanie, populizm, hołubienie nacjonalistów i kiboli, chaos w szkołach, socjalne łapówki rozdawane to tu, to tam, obrażanie wszystkich, którzy ośmielają się myśleć samodzielnie i wojny ze wszystkimi sąsiadami. Guzik mnie obchodzi co przez osiem lat Platforma i ludzie Tuska. Od co najmniej 1,5 roku interesuje mnie wyłącznie co robi najlepszy z możliwych rząd PiS. To oni rządzą, oni obiecywali krainę miodem i mlekiem płynącą, oni mówili, że na wszystko są pieniądze i że wiedzą jak je wydawać i dzielić, żeby było jak w raju. Niestety, póki co, dbają wyłącznie o swoich. A nie to obiecywali

Kucharka, 2017-09-18 05:39:16 odpowiedz

Do Nauczyciel: A ile "podwyżek" dali Ci ludzie Tuska przez 8 lat swoich haniebnych i cynicznych rządów ? Co sobie za to kupiłeś ? Zazdrościsz tym co dostaną "coś", bo Ty od Tuska, nie dostałeś "nic".

woźnyszkolny, 2017-09-17 14:23:16 odpowiedz

95 zł za dwa lata i 500 zł za 4 lata bardzo obiecujące, prawie tak pewne jak NIDERLANDY obiecane przez ZAGŁOBĘ i dostaną tylko członkowie jedynej słusznej partii.

obserwator dobrej zmiany, 2017-09-14 08:30:14 odpowiedz

Uuuuuaaaa, szaleństwo z tymi podwyżkami! A jakie docenienie!!!! której grupie zawodowej kazano czekać na podwyżki 5 lat??? i z założeniem jak będziecie ładnie pracować (odpowiedni SORT wybierzecie) to dostaniecie... żenada

Niedowierzam, 2017-09-14 08:12:37 odpowiedz

Jałmużna na którą trzeba zapracować ... Jak i ocenić nauczyciela w przedszkolu, który dał podstawy, otworzył umysł na poszukiwanie wiedzy ... od którego właściwie zależy czy ten student osiągnął wyniki i sukces.... Rząd nie ma pojęcia o tym że praca nauczyciela na każdym etapie edukacji dziecka jest równie wymagająca ???? Ludzie w jakim kraju my żyjemy ... Żeby na ochłapy do pensji walczyć? Nikt z was kochani nie zasiadałby w sejmie gdyby nauczyciele na każdym etapie edukacji wam nie pomogli. Z reszta ... szkoda slow

Nauczyciel, 2017-09-14 06:42:34 odpowiedz

No to cudownie, czekam na to 500 jak parasol na deszcz. A swoja drogą : nauczycielu biednyś TY w obliczu tych zmian. Mam nadzieję przed tym uciec. A młodzi - no nie wiem - ciągła walka o byt. Też mi motywacja.....

JA, 2017-09-13 22:31:35 odpowiedz

Kapitalne rozwiązanie! W ten sposób władza już do końca podzieli środowisko nauczycielskie. BMW wciąż aktualne!!!!!

podpisałem, 2017-09-13 21:24:06 odpowiedz

WYSZUKIWARKI

Polecane oferty: