PARTNER PORTALU
  • BGK

1,4 mln zł na projekty edukacyjne w Warmińsko-Mazurskim

  • FRA    2 listopada 2009 - 12:31

1,4 mln zł mogą otrzymać beneficjenci, którzy wezmą udział w konkursie na dofinansowanie projektów, związanych ze wsparciem szkół dla dorosłych oraz innych placówek edukacyjnych ogłoszonym przez Województwo Warmińsko-Mazurskie.
Konkurs, który rozpoczął się 2 listopada, związany jest z Priorytetem IX "Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Mogą wziąć w nim udział wyodrębnione projekty współpracy międzynarodowej, dotyczące wsparcia dla szkół dla dorosłych, placówek kształcenia ustawicznego, praktycznego i doskonalenia zawodowego w zakresie kształcenia formalnego, ukierunkowane na:
- monitorowanie potrzeb oraz rozszerzanie lub dostosowywanie oferty edukacyjnej do potrzeb regionalnego i lokalnego rynku pracy,
- podwyższanie jakości oferty edukacyjnej w tym również w przypadku form pozaszkolnych ubieganie się o akredytację kuratora oświaty,
- rozwój innowacyjnych form kształcenia ustawicznego, w tym również w formie e-learningu.

Wnioski o dofinansowanie projektu można składać osobiście, kurierem lub pocztą do 18 grudnia 2009 roku w godz. 8.00 - 15.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego (ul. Emilii Plater 1, III piętro, pokój 303, tel. 89 521 97 15 lub 89 521 97 22).

Decyduje data wpływu wniosku do instytucji ogłaszającej konkurs.Informacje na temat konkursu można znaleźć też na stronie internetowej www.efs.warmia.mazury.pl.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.