PARTNER PORTALU
  • BGK

14 mln z PO KL na lepsze kształcenie

  • AW    28 grudnia 2011 - 19:45

Do 16 stycznia został wydłużony nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w kujawsko-pomorskim, których celem jest poszukiwanie nowych, lepszych sposobów kształcenia i edukacji.
W puli do podziału jest łącznie 14 milionów złotych.

Jak informuje urzad marszałkowski, W pierwszym z ogłoszonych konkursów („Nowe modele doradztwa edukacyjnego/ zawodowego ukierunkowanego na rozwijanie kompetencji ogólnych (kluczowych) i zawodowych”) można składać wnioski aplikacyjne dotyczące innowacyjnych rozwiązań, które zwiększą skuteczność działań w obszarze edukacji.

Drugi z konkursów („Nowe modele kształcenia przez całe życie, w tym integrowanie funkcjonujących modeli kształcenia ustawicznego”) dotyczy nowych, bardziej efektywnych sposobów rozwiązywania problemów w obszarze kształcenia ustawicznego.

- Dzięki Programowi Operacyjnemu Kapitał Ludzki przeznaczymy 14 milionów złotych na innowacyjne rozwiązania z zakresu kształcenia. Dzięki nowym projektom edukacja będzie bardziej skuteczna. Zapraszamy do składania aplikacji – zachęca marszałek Piotr Całbecki (oceń działania marszałka). 

Wnioski o dofinansowanie projektów można składać osobiście, kurierem lub pocztą do 16 stycznia, do godziny 14 w Biurze Podawczo-Kancelaryjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, ul. M. Skłodowskiej-Curie 73 (I piętro, pok. 112 a). Decyduje data wpływu wniosku do instytucji organizującej konkurs.

Wszelkich informacji udziela Punkt Informacyjny w Departamencie Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.