PARTNER PORTALU
  • BGK

Czas na nowe Fundusze Europejskie - kampania informacyjna

  • pt    2 września 2015 - 17:35
Czas na nowe Fundusze Europejskie - kampania informacyjna

„Czas na nowe Fundusze Europejskie” to hasło kampanii informującej o pierwszych konkursach w nowym Regionalnym Programie Operacyjnym w województwie lubelskim.
„Czas na nowe Fundusze Europejskie” to hasło kampanii informującej o pierwszych konkursach w nowym Regionalnym Programie Operacyjnym. Urząd Marszałkowski w Lublinie kieruje ją przede wszystkim do samorządów, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych z regionu.

Dla kogo konkurs z RPO?

Kampania wystartowała 1 września. Do końca listopada Urząd Marszałkowski w Lublinie będzie informował mieszkańców województwa o konkursach w Regionalnym Programie Operacyjnym 2014-2020, w których będzie można otrzymać unijne dofinansowanie. Pierwsze nabory zostaną ogłoszone we wrześniu 2015 roku.

Projekty będą mogły składać przede wszystkim samorządy lokalne, przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe. Właśnie na dotarciu do tych grup szczególnie zależy władzom województwa.

- Nowy Regionalny Program Operacyjny to dla nas duże wyzwanie. Mamy do dyspozycji 2,23 mld euro. Chcemy, wspólnie z beneficjentami, wykorzystać je na dalszy rozwoj naszego regionu w oparciu o wsparcie z Unii Europejskiej - mówi Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego.

Kampania na plakatach i citylight'ach

W kampanii zostanie wykorzystanych 40 citylightów, 600 plakatów i 1100 reklam na rączkach umieszczonych w autobusach komunikacji publicznej oraz 100 ekranów LCD w miejskich autobusach w Białej Podlaskiej, Chełmie, Kraśniku, Lublinie i Zamościu, a także w pociągach przewozów regionalnych.

Informacje o konkursach pojawią się również w prasie (w dziennikach i tygodnikach) oraz w rozgłośniach radiowych w regionie. Ważnym elementem kampanii jest internet.

Jak możesz skorzystać z nowych Funduszy Europejskich? Sprawdź w przewodniku po Regionalnym Programie Operacyjnym 2014-2020.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • artmetic ekonsulting, 2015-09-05 00:40:42

    Pomagamy pozyskać finansowanie ze środków europejskich, napisać wniosek o dofinansowanie i rozliczyć projekt: artmetic.pl