Do zgarnięcia 19 mln euro na zwalczanie rasizmu

  • Przegląd prasy/Rzeczpospolita
  • 25-02-2010
  • drukuj
Do końca kwietnia gminy, powiaty , województwa i organizacje pozarządowe mogą się ubiegać o dotacje na projekty zwalczające rasizm, ksenofobię i chroniące prawa dziecka.
Do zgarnięcia 19 mln euro na zwalczanie rasizmu

Granty przyznaje Komisja Europejska z z unijnego programu „Prawa podstawowe i obywatelstwo”, realizowanego w latach 2009-2010. W programie mogą uczestniczyć m.in. instytucje oraz organizacje publiczne władze krajowe, regionalne i lokalne.

Zainteresowani muszą przesłać wnioski w języku angielskim, niemieckim lub francuskim przez internetowego systemu PRIAMOS, dostępny na stronie ec.europa.eu/priamos/register.

Szczegółowe informacje o konkursie podaje strona internetowa MSWiA (www.mswia.gov.pl) oraz na http://ec.europa.eu/justice_home/.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

To musimy sciągnąć do polski Tutsi z Rwandy i wystąpić o unijne dotacje na walkę z rasizmem (jak nas będa okradali i bili w swoich osiedlach). Gdzie tu sens, gdzie logika? To urzędasy z UE nie wiedzą jeszcze, jaki bigos gotuje się w Grecji, Hiszpanii i Portugalii? A moze przez walkę z rasizmem (cz...yli z wiatrakami) chcą "przykryć" swój brak kompetencji, wyobraxni i odwagi w rozwiązywaniu REALNYCH problemów nurtujących Europę? rozwiń

Bialy murzyn (bo płaci podatki), 2010-02-25 18:27:26 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE