PARTNER PORTALU
  • BGK

Duża kasa na inwestycje w Polsce wschodniej

  • JL    17 czerwca 2010 - 09:22
Duża kasa na inwestycje w Polsce wschodniej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs projektów na wspieranie innowacji w ramach programu rozwój Polski Wschodniej.
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego na realizację wsparcia w ramach konkursu przeznacza ponad 36,7 mln euro.

Dofinansowanie będzie udzielane na realizację m.in. projektów polegających na przygotowaniu terenów do działalności inwestycyjnej związanej z parkami i inkubatorami lub przygotowaniu terenów inwestycyjnych na potrzeby stworzenia obszarów produkcyjnych oraz stref nowoczesnych usług (tzw. wsparcie na przygotowanie terenów inwestycyjnych).

O wparcie mogą się ubiegać jednostki samorządu terytorialnego oraz ich związki z woj. lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego. Minimalna całkowita wartość projektu musi wynosić co najmniej 4 mln zł.

Wnioski o dofinansowanie projektów należy przesyłać na adres Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa od 28 czerwca 2010 r. do 30 września 2010 r. lub składać w jej siedzibie od poniedziałku do piątku od 8.30 do 16.00.

Ocena złożonych dokumentów rozpocznie się po dacie zamknięcia naboru, a decyzja o dofinansowaniu projektów zapadnie po zakończeniu oceny na podstawie listy rankingowej wszystkich złożonych wniosków.

PARP może zamknąć nabór przed 30 września 2010 r., jeżeli łączna kwota dofinansowania w ramach złożonych wniosków osiągnie 150 proc. budżetu wyznaczonego w ramach działania.

Regulamin konkursu zamieszczamy w multimediach.

 

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


MultimediaREKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.