PARTNER PORTALU
  • BGK

Efektowne pokazy z unijnymi funduszami

  • AW    17 sierpnia 2012 - 10:48
Efektowne pokazy z unijnymi funduszami

Już dziś o godz. 21.00 mieszkańcy Poznania będą mieli okazję zobaczyć nietypowy seans. To projekcja multimedialna w ramach kina letniego z Programem Infrastruktura i Środowisko "Zobacz Moc Efektów!".
Jak informuje ministerstwo rozwoju regionalnego, podczas pokazu prezentowane będą efekty realizacji Programu Infrastruktura i Środowisko w całej Polsce, a także w województwach. Podczas seansu kina letniego, będą wyświetlane trójwymiarowe animacje połączone z projekcją wielkoformatową typu mapping 3D.

Ten spektakularny festiwal światła i dźwięku z pewnością będzie wyjątkową okazją, aby w atrakcyjny sposób zapoznać się z „mocą efektów” unijnych inwestycji realizowanych w regionie. Do tej pory multimedialne projekcje zorganizowano w Katowicach i Zakopanem.

Kolejna projekcja multimedialna odbędzie się 19 sierpnia 2012 r. w Warszawie (balon widokowy nad Wisłą, godz. 21.30)., w Giżycku (Amfiteatr) – 23 sierpnia 2012 r. godz. 20.30, w Sopocie (Molo) – 25 sierpnia 2012 r. godz. 21.30. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.