PARTNER PORTALU
  • BGK

Fotograficzna promocja regionów europejskich

  • GK    19 lipca 2012 - 14:05
Fotograficzna promocja regionów europejskich

W konkursie fotograficznym „Europa w moim regionie” można wygrać 1 tys. euro oraz wycieczkę do Brukseli dla dwóch osób. Organizatorem konkursu jest Komisja Europejska.
Konkurs prowadzony jest na stronie Komisji Europejskiej na Facebooku. Oglądając i oceniając nadsyłane zdjęcia, mieszkańcy Unii Europejskiej będą mogli poznać inwestycje realizowane z unijnych funduszy regionalnych w całej Europie. To wyjątkowa szansa na promocję poszczególnych regionów.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zdjęcie inwestycji zawierające dowód finansowania z unijnych funduszy regionalnych (np. billboard, znak, tablica itp., z flagą UE oraz informacją o finansowaniu) i zamieścić je na stronie Europe in my region na Facebooku.

Zdjęcia można zgłaszać w dwóch kategoriach: „Mój projekt”, skierowanej do organizacji, które skorzystały z funduszy regionalnych Unii Europejskiej (tj. Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego lub Funduszu Spójności) lub „Naoczny świadek”, skierowanej do wszystkich mieszkańców Unii Europejskiej, którzy zauważyli jakiś projekt w swoim regionie lub podczas zwiedzania innych miejsc.

W każdej z kategorii zostanie wybranych dwóch zwycięzców. Pierwszego wybiorą użytkownicy portalu, drugiego – spośród najpopularniejszych zgłoszeń – wyłoni specjalne jury. Zdjęcia będą oceniane pod względem jakości estetycznej, kreatywności i związków z polityką regionalną UE.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.