Głosuj na turystyczny cud

Rozpoczęło się głosowanie internetowe na nowy cud Funduszy Europejskich oraz Eurolidera 2012. Do 20 kwietnia głosować można w obydwu konkursach i wybierać najciekawsze przedsięwzięcie turystyczny lub wskazać osobę, która najlepiej pozyskuje środki unijne.
Głosuj na turystyczny cud
Już po raz piąty nagrodzone zostaną najlepsze i najciekawsze projekty sprzyjające rozwojowi turystyki, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, zagospodarowania przestrzeni publicznej oraz rewitalizacji, współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

Czytaj też: Polskie cuda dzięki unijnym pieniądzom

7 cudów Funduszy Europejskich wybierze kapituła konkursu spośród 19 nominowanych. Zwycięski projekt wskażą również internauci. Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową www.polskapieknieje.gov.pl.
                                         
Konkurs EUROLIDER z kolei wyróżnia osoby, które konsekwentnie i wytrwale angażują się w pozyskiwanie Funduszy Europejskich dla rozwoju lokalnych społeczności i poprawy jakości życia w swoim najbliższym  otoczeniu, w gminie, w regionie.

Kapituła konkursu wybierze trzech laureatów. Swojego faworyta wskażą również Euroliderzy poprzednich edycji konkursu, a także internauci w głosowaniu internetowym poprzez stronę www.eurolider.gov.pl. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (3)ZOBACZ WSZYSTKIE

jedność z organizatorami!

kergulena, 2012-03-26 09:56:05 odpowiedz

Ja też już zagłosowałem.Myślę,że głosowaliśmy nie na ten sam,prawdaż?

Gryczany, 2012-03-26 08:16:34 odpowiedz

ja już zagłosowałam na najlepszy cud

Toni, 2012-03-24 22:24:14 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE