PARTNER PORTALU
  • BGK

Jak zdobyć dotacje unijne? Ministerstwo przygotowało instruktaże wideo

  • MN    14 marca 2017 - 15:25
Jak zdobyć dotacje unijne? Ministerstwo przygotowało instruktaże wideo
Materiały wideo mają w prosty i obrazowy sposób przedstawić proces ubiegania się o środki unijne. (fot. youtube,com)

Jak dostać środki unijne? W jaki sposób aplikować o fundusze europejskie? Odpowiedzi na te pytania od teraz dostępne w formie wideo.
• Powstała seria filmów instruktażowych o tym, jak pozyskiwać fundusze europejskie. 

• Mają one trafiać do odbiorcy za pomocą prostego języka.

• Pokazują, jak pozyskać środki np. na startup albo innowacyjny produkt. 

Ministerstwo Rozwoju przygotowało serię filmików pokazujących jak zdobyć wsparcie z Funduszy Europejskich, kto może liczyć na dofinansowanie, a także gdzie szukać bezpłatnych i sprawdzonych informacji na ten temat.

Każdy film jest dedykowany innej grupie i przedstawia dopasowaną do niej ofertę unijnego wsparcia. W filmikach przedstawiono m.in. jak pozyskać fundusze na rozpoczęcie i rozwinięcie własnego biznesu, założenie startupu, wdrożenie innowacyjnego produktu, pozyskanie zagranicznych klientów lub jak podnieść kwalifikacje i znaleźć pracę.

Materiały są dedykowane zwłaszcza tym osobom, które do tej pory nie korzystały z unijnego wsparcia. Filmy zostały przygotowane tak, aby za pomocą prostego języka i bezpośredniego przekazu trafić do konkretnego odbiorcy.

W zależności od adresata, zmienia się również tematyka kolejnych animacji. Formuła instruktażu „krok po kroku” z lektorem-przewodnikiem oraz posługiwanie się pozytywnymi doświadczeniami bohaterów mają zaktywizować odbiorców do zainteresowania się tematem Funduszy Europejskich.

Zagadnienia poruszane w poszczególnych filmach są odpowiedzią na najpopularniejsze pytania zadawane na temat Funduszy Europejskich. Produkcje są dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.

Wszystkie filmiki można obejrzeć na kanale YouTube "Fundusze Europejskie". 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • Marlena1990, 2017-03-14 19:49:23

    Fajny artykuł. Jednak dotacje to tylko 1 z możliwości by sięgnąć po środki na start firmy. Mogę polecić genialną książkę w tym temacie "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Mi się udało sięgnąć po pieniążki z urzędu pracy. Pozdrawiam przedsiębiorcze Panie! :)...  rozwiń