PARTNER PORTALU
  • BGK

JESSICA pomoże wyremontować placówki oświatowe

  • AW    18 lipca 2012 - 14:39
JESSICA pomoże wyremontować placówki oświatowe

Bank Gospodarstwa Krajowego we współpracy z zarządem województwa wielkopolskiego zaprasza przedstawicieli samorządów na konferencję nt. „JESSICA w Wielkopolsce - najtańsza pożyczka na finansowanie rewitalizacji obiektów użyteczności publicznej".
Temat ten związany jest z wdrażaną obecnie przez BGK nową ofertą wsparcia w ramach inicjatywy JESSICA, tj. pożyczką udzielaną - poza regułami pomocy publicznej - na sfinansowanie prac rewitalizacyjnych polegających np. na adaptacji, modernizacji, konserwacji, czy też renowacji obiektów, w których realizowane są zadania publiczne, np. szkół i przedszkoli.

Są to niezwykle ważne i pożądane społecznie przedsięwzięcia poprawiające nie tylko jakość życia mieszkańców, lecz także wpływające na rozwój miast województwa, doskonale wpisując się tym samym w założenia inicjatywy JESSICA.

Pożyczki udzielane na ww. cel charakteryzować się będą nie tylko niskim oprocentowaniem (1,25% w skali roku), ale również brakiem opłat i prowizji oraz możliwością sfinansowania nawet 100% kosztów przedsięwzięcia.

Szczegóły oferty w tym zakresie zostaną przedstawione w trakcie wspomnianej wyżej konferencji, która odbędzie się 25 lipca (środa) w Poznaniu, w gmachu World Trade Center przy ul. Bukowskiej 12.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy mogą zgłaszać swój udział przy pomocy formularza rejestracyjnego umieszczonego na stronie http://www.bgk.pl/konferencja-jessica. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.