PARTNER PORTALU
  • BGK

Jest nowa lista projektów unijnych

  • bad    4 kwietnia 2014 - 15:40
Jest nowa lista projektów unijnych

W ramach aktualizacji listy projektów indywidualnych Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej zmiany objęły listę projektów rezerwowych, na którą dodano cztery projekty.
Zaktualizowano dane o projektach w oparciu o bieżące informacje z dokumentacji projektowej oraz na podstawie informacji uzyskanych od IP PO RPW.

Zaktualizowana lista projektów indywidualnych dla PO RPW obejmuje 119 przedsięwzięć o łącznej wartości 13,54 mld zł. Na liście podstawowej znajduje się 110 projektów, których wartość opiewa na kwotę 12,95 mld zł, natomiast pozostałe 9 projektów to inwestycje rezerwowe, których łączna wartość wynosi ponad 585,21 mln zł.

Ogólna wartość dofinansowania dla projektów podstawowych objętych indykatywnym wykazem wynosi 8,31 mld zł.

Czytaj też: 60 mln zł z UE na internet dla Polski Wschodniej

Wprowadzenie 4 projektów rezerwowych w działaniu III.1 Systemy miejskiego transportu zbiorowego:

- Połączenie przyszłego Zintegrowanego Intermodalnego Dworca Metropolitalnego w Lublinie z siecią komunikacji zbiorowej ulicami Muzyczna i Narutowicza,

- Budowa korytarza transportu zbiorowego do obsługi terenów położonych w sąsiedztwie przyszłego Zintegrowanego Intermodalnego Dworca Metropolitalnego w Lublinie - ul. Lubelskiego Lipca '80,

- Przebudowa kluczowego węzła komunikacji zbiorowej w Lublinie - Lubelski Lipiec '80,

- Poprawa funkcjonowania komunikacji publicznej w centrum Rzeszowa poprzez ograniczenie ruchu tranzytowego i wprowadzenie strefy płatnego parkowania.

Pełną listę projektów można znaleźć na stronie http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/Dokumenty/ZmianyWDokumentach/Strony/2014_04_03__aktualizacja_LPI_PORPW.aspx.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: