PARTNER PORTALU
  • BGK

Kasa na zachodniopomorskie obszary wiejskie

  • AW    23 maja 2012 - 14:27

Wraz z końcem maja w województwie zachodniopomorskim rozpoczną się kolejne nabory wniosków, o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Od 28 maja do 25 lipca będzie można składać wnioski o przyznanie pomocy w ramach działania „Poprawianie i rozwijanie infrastruktury związanej z rozwojem i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa przez gospodarowanie rolniczymi zasobami wodnymi” obejmującego również priorytet Gospodarka wodna w ramach tzw. „nowych wyzwań” (mała retencja) objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Formularze wniosków oraz instrukcje dotyczące formy składania wniosków dostępne są na stronie internetowej Wydziału Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego www.prow.wzp.pl.

W terminie od 31 maja do 25 czerwca za pośrednictwem Stowarzyszenia – Lokalna Grupa Działania – Dobre Inicjatywy Regionu, będzie można składać wnioski o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy dla działania „Odnowa i rozwój wsi”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

W tym samym terminie trwać będzie nabór wniosków dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy dla działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru, dostępne są w siedzibie LGD oraz na stronach internetowych www.lgd-dir.pl, www.prow.wzp.pl, www.arimr.gov.pl. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.