PARTNER PORTALU
  • BGK

Kolejne umowy o dofinansowanie dla regionu

  • KB    9 sierpnia 2010 - 21:27

W ostatnich dniach marszałek Władysław Husejko podpisał pięć kolejnych umów o dofinansowaniu projektów realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.
W czwartek (5 sierpnia) marszałek Władysław Husejko złożył swój podpis pod trzema umowami o dofinansowaniu inwestycji w gminach Stepnicy, Barlinku i Maszewie.

Gmina Stepnica realizuje projekt „Rozbiórka i dobudowa przybudówki do Gimnazjum w Stepnicy wraz z zakupem środków dydaktycznych”. Gmina Barlinek realizuje projekt „Budowa ścieżki rowerowej z Barlinka do Krzynki”. Gmina Maszewo, w ramach projektu „Budowa kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej Darż-Maszewo, Dębice-Maszewo” otrzyma dofinansowanie w wysokości ponad 10 mln zł.

Kolejne dwie umowy zostały podpisane w piątek (6 sierpnia). Były to projekty realizowane przez gminę Postomino („Rozbudowa gimnazjum w Postominie wraz z zakupem wyposażenia”) oraz  Złocieniecki Ośrodek Kultury  (projekt „Rozbudowa i przebudowa budynku kina w Złocieńcu”).

Wszystkie powyższe projekty wdrażane są w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.