• PARTNERZY PORTALU

Konkurs biznesplanów

Wczoraj (3 stycznia) wystartowała dziewiąta edycja konkursu "Gdyński Biznesplan 2010". Adresowany jest on do osób nieprowadzących jeszcze działalności gospodarczej oraz działających już na rynku małych przedsiębiorstw.
Konkurs biznesplanów
W gdyńskim konkursie można wygrać m.in.: nagrodę główną 25.000 zł, wysokiej klasy sprzęt komputerowy, podyplomowe studia menedżerskie, kurs angielskiego w biznesie z osobistym trenerem, szkolenia i spotkania z ekspertami, poręczenia kredytów, pomoc w uzyskaniu pożyczki, dotacje dla osób niepełnosprawnych, obsługa prawno-księgowa, prowadzenie rachunku bankowego, hosting strony internetowej.

Aby zachęcić studentów (także niepełnosprawnych) do biznesowych zmagań, informacje o konkursie zostały przesłane do trójmiejskich uczelni. W poprzednich edycjach zwyciężyły 24 biznesplany, z których 21 pomysłów zostało zrealizowanych, a firmy założone przez laureatów działają prężnie w Gdyni.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech etapach:

- I etap - w dniach 3.01 - 31.01.2011 r. uczestnicy konkursu złożą organizatorowi (tj. Gminie Miasta Gdyni) formularze zgłoszeniowe udziału w konkursie - do pobrania ze strony internetowej www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl i www.gdynia.pl lub bezpośrednio w siedzibie Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00;

- II etap - uczestnicy konkursu dostarczą do organizatora przygotowane biznesplany w terminie do 31.03.2011 r. Podczas tego etapu przeprowadzone zostaną bezpłatne szkolenia i spotkania z ekspertami w zakresie m. in. prawidłowej konstrukcji biznesplanów;

- III etap - zakończy się wyłonieniem finałowej dziesiątki i ogłoszeniem wyników konkursu podczas gali finałowej, która odbędzie się 31.05.2011 r.

Regulamin, harmonogram i inne szczegóły konkursu można znaleźć tutaj.

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE