PARTNER PORTALU
  • BGK

Konkurs biznesplanów

  • AZA    4 stycznia 2011 - 01:06
Konkurs biznesplanów

Wczoraj (3 stycznia) wystartowała dziewiąta edycja konkursu "Gdyński Biznesplan 2010". Adresowany jest on do osób nieprowadzących jeszcze działalności gospodarczej oraz działających już na rynku małych przedsiębiorstw.
W gdyńskim konkursie można wygrać m.in.: nagrodę główną 25.000 zł, wysokiej klasy sprzęt komputerowy, podyplomowe studia menedżerskie, kurs angielskiego w biznesie z osobistym trenerem, szkolenia i spotkania z ekspertami, poręczenia kredytów, pomoc w uzyskaniu pożyczki, dotacje dla osób niepełnosprawnych, obsługa prawno-księgowa, prowadzenie rachunku bankowego, hosting strony internetowej.

Aby zachęcić studentów (także niepełnosprawnych) do biznesowych zmagań, informacje o konkursie zostały przesłane do trójmiejskich uczelni. W poprzednich edycjach zwyciężyły 24 biznesplany, z których 21 pomysłów zostało zrealizowanych, a firmy założone przez laureatów działają prężnie w Gdyni.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech etapach:

- I etap - w dniach 3.01 - 31.01.2011 r. uczestnicy konkursu złożą organizatorowi (tj. Gminie Miasta Gdyni) formularze zgłoszeniowe udziału w konkursie - do pobrania ze strony internetowej www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl i www.gdynia.pl lub bezpośrednio w siedzibie Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00;

- II etap - uczestnicy konkursu dostarczą do organizatora przygotowane biznesplany w terminie do 31.03.2011 r. Podczas tego etapu przeprowadzone zostaną bezpłatne szkolenia i spotkania z ekspertami w zakresie m. in. prawidłowej konstrukcji biznesplanów;

- III etap - zakończy się wyłonieniem finałowej dziesiątki i ogłoszeniem wyników konkursu podczas gali finałowej, która odbędzie się 31.05.2011 r.

Regulamin, harmonogram i inne szczegóły konkursu można znaleźć tutaj. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.