PARTNER PORTALU
  • BGK

Konkurs dotacji MRR – podpisanie umów

  • MRR    20 kwietnia 2011 - 19:58
Konkurs dotacji MRR – podpisanie umów

Dziś w siedzibie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego odbyło się wręczenie umów zwycięzcom w konkursie na promocję Funduszy Europejskich.
- Wybraliśmy 22 najlepsze projekty, które mają na celu informować społeczeństwo o efektach i korzyściach  wynikających z wdrażania w Polsce unijnych środków – powiedział wiceminister rozwoju regionalnego Adam Zdziebło wręczając umowy zwycięzcom „Konkursu dotacji na promocję Funduszy Europejskich”.

- Ministerstwo Rozwoju Regionalnego już po raz siódmy zorganizowało konkurs na promocję Funduszy Europejskich. Spośród 95 przyjętych wniosków, wyłoniliśmy 22 najlepsze, które najpełniej realizują cele konkursu i w związku z tym otrzymają dofinansowanie w formie dotacji – poinformowała Anita Noskowska-Piątkowska, dyrektor Departamentu Informacji, Promocji i Szkoleń. Wybrane projekty prezentują szeroki wachlarz działań informacyjno-promocyjnych dotyczących Funduszy Europejskich w Polsce, skierowanych do beneficjentów, potencjalnych beneficjentów oraz ogółu społeczeństwa.

W ramach konkursu od marca do grudnia 2011 roku realizowane będą zarówno projekty mediowe (telewizyjne, radiowe i prasowe), projekty interaktywne dla młodzieży jak i projekty mające na celu zbudowanie wokół tematyki Funduszy Europejskich sieci tematycznych.  – Zależało nam, by  w ciekawy i prosty sposób, poprzez różne środki przekazu pokazać możliwości realizacji unijnych projektów, ale przede wszystkim efekty tych działań – dodał wiceminister Adam Zdziebło.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.