PARTNER PORTALU
  • BGK

Konsultują listę projektów kluczowych

  • BB    27 września 2011 - 21:38
Konsultują listę projektów kluczowych

W związku ze zbliżającą się aktualizacją Indykatywnej Listy Projektów Indywidualnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013, trwają konsultacje społeczne nowych projektów proponowanych do umieszczenia na powyższej liście.
Województwo Zachodniopomorskie zaprasza do udziału w konferencji uzgodnieniowej poświęconej aktualizacji listy projektów kluczowych dla naszego regionu, która odbędzie się 3 października br. w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego o godz. 10.00.

Celem konsultacji jest zebranie opinii i uwag wszystkich środowisk na temat nowych projektów indywidualnych proponowanych do wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

W konsultacjach mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, a w szczególności przedstawiciele samorządów terytorialnych, partnerów społeczno-gospodarczych, administracji rządowej, organizacji pozarządowych i środowisk akademickich.

Jednym z elementów konsultacji będzie konferencja uzgodnieniowa, w czasie której zaprezentowane zostaną wszystkie projekty – każdy uczestnik tego spotkania będzie mógł zadać pytania lub zgłosić swoje uwagi i sugestie. Początek konferencji uzgodnieniowej już 3 października br. (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali sesyjnej Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, przy ul. A. Mickiewicza 41 w Szczecinie.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.