PARTNER PORTALU
  • BGK

LGD czekają na wnioski

  • BEZ    15 kwietnia 2010 - 11:36

Ponad milion złotych do wykorzystania w ramach lokalnych strategii rozwoju na terenie funkcjonowania LGD „Gryflandia”.
Wnioski o dofinansowanie lokalnych strategii rozwoju już od 20 kwietnia mogą składać beneficjenci z gmin: Rewal, Trzebiatów, Karnice, Brojce Gryfice oraz Płoty. Dzięki pozyskanym środkom powstaną lub zostaną wyremontowane m.in. świetlice i place zabaw. Środki mogą być przeznaczone także na odnawianie, eksponowanie lub konserwację lokalnych pomników historycznych, budynków będących zabytkami lub miejsc pamięci na tych terenach.

Projekty są realizowane w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na terenie funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania Województwa Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia „Gryflandia”.

Stowarzyszenie będzie przyjmować wnioski od 20 kwietnia do 19 maja 2010 r. na dofinansowanie projektów w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”.

Wnioski należy składać bezpośrednio w Biurze Stowarzyszenia „Gryflandia”, Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15:00 w pokoju 229; strona internetowa: http://www.gryflandia.eu/index.htm, e-mail: biuro@gryflandia.eu, nr telefonu: (91) 385-32-68.

Limit środków dostępnych w konkursie w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” wynosi 1.125.000,00 zł. Działania te są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

W Biurze Stowarzyszenia będzie można uzyskać więcej informacji na temat naboru, kryteriów wyboru operacji i wykazu niezbędnych dokumentów.

Informacje dotyczące przeprowadzanych naborów, jak również dokumentacja aplikacyjna jest także dostępna na stronie Wydziału Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego www.prow.wzp.pl.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.