PARTNER PORTALU
  • BGK

LGD szykować wnioski

  • AZA    3 marca 2011 - 21:18

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie „Dobre Inicjatywy Regionu” będzie przyjmować wnioski o dofinansowanie lokalnych strategii rozwoju.
Już niedługo będzie można składać wnioski o dofinansowanie dla projektów podejmowanych w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na terenie funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania Województwa Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia „Dobre Inicjatywy Regionu”.

Wnioski można składać w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” oraz „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”.

Limit środków dostępnych w konkursie w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” wynosi 125 000 zł, a dla działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” stanowi 300 000 zł.

Działanie to jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Stowarzyszenie „Dobre Inicjatywy Regionu” obejmuje gminy: Dobrzany, Ińsko i Recz. Z tego terenu potencjalni beneficjenci działania mogą składać wnioski od 21 marca 2011 roku do 12 kwietnia 2011 roku.


Wnioski należy składać bezpośrednio w Biurze Stowarzyszenia „Dobre Inicjatywy Regionu”, ul. Staszica 1; 73-130 Dobrzany od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00; e-mail: lider@dobrzany.pl, nr telefonu: 91 56 20 201 w. 42.

W Biurze Stowarzyszenia będzie można uzyskać więcej informacji na temat naboru, kryteriów wyboru operacji i wykazu niezbędnych dokumentów.

Informacje dotyczące przeprowadzanych naborów, jak również dokumentacja aplikacyjna jest także dostępna na stronie Wydziału Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego www.prow.wzp.pl. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.