PARTNER PORTALU
  • BGK

Lokalne Grupy Działania będą przyjmować wnioski

  • BEZ    22 grudnia 2009 - 09:25
Lokalne Grupy Działania będą przyjmować wnioski

Już od 29 grudnia będzie można składać wnioski o dofinansowanie dla projektów podejmowanych w ramach działania Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na terenach funkcjonowania Lokalnych Grup Działania.
Wnioski można składać w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”  oraz dla „Małych Projektów” tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi.

Działanie to jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Wnioski wraz z załącznikami należy składać na odpowiednich formularzach w 4 egzemplarzach wersji papierowej oraz wersji elektronicznej, przy czym wersja elektroniczna winna zawierać formularz wniosku o przyznanie pomocy oraz załącznik p.n. „Opis projektu pod kątem lokalnych kryteriów wyboru”.

Wnioski należy składać bezpośrednio w biurach LGD. Tam też można uzyskać więcej informacji na temat naboru, kryteriów wyboru operacji i wykazu niezbędnych dokumentów. Termin składania wniosków upływa 31 stycznia 2010 r. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.