PARTNER PORTALU
  • BGK

Lublin znów dostanie kasę z RPO

  • BEZ    7 września 2010 - 19:38

Miasto Lublin wykonało kolejny krok w zdobywaniu środków z zewnętrznych źródeł finansowania. Udało się pozyskać 23,6 mln zł na realizację projektu Infrastruktura dla aktywizacji gospodarczej w dzielnicy Bursaki i Rudnik.
Dzisiaj (wtorek 7 września) Zarząd Województwa Lubelskiego podjął uchwałę w sprawie dofinansowania projektu Infrastruktura dla aktywizacji gospodarczej w dzielnicy Bursaki i Rudnik w Lublinie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013, Działanie 3.1 Tworzenie terenów inwestycyjnych.

Przedsięwzięcie polega na budowie ulicy Do Dysa, od skrzyżowania z ul. Choiny do skrzyżowania z al. Spółdzielczości Pracy, oraz ulicy Stefczyka w osiedlu Bursaki, wraz z uzbrojeniem.

Celem zadania jest poprawa dostępu do terenów inwestycyjnych w dzielnicy Bursaki i Rudnik. Całkowita wartość projektu to 31,5 mln zł. Wartość przyznanego dofinansowania wynosi 23 627 934,10 zł. Obecnie trwają przygotowania do podpisania umowy o dofinansowanie. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.