PARTNER PORTALU
  • BGK

Lubuskie na EXPO REAL 2010 w Monachium

  • lubuskie    3 października 2010 - 13:32

W dniach 4-6.10.2010 r. Lubuskie uczestniczyć będzie w 13 Międzynarodowych Targach Nieruchomości Inwestycyjnych EXPO REAL 2010 w Monachium.
Lubuskie uczestniczyć będzie w targach EXPO REAL 2010 w Monachium. Prezentacja regionu zrealizowana zostanie w ramach projektu „Promocja Gospodarcza Województwa Lubuskiego”, współfinansowanego z Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. W targach weźmie udział Tomasz Hałas, członek zarządu województwa.

04.10.2010 r., o godz. 12.00 na stoisku Lubuskiego członek zarządu Tomasz Hałas spotka się z Elżbietą Sobótką - Konsulem Generalnym RP w Monachium.

Odpowiedzialna za spotkania na miejscu będzie Sylwia Wojtasik, Wicedyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego i Planowania Przestrzennego Urzędu Marszałkowskiego.

Targi EXPO REAL, to obok targów w Cannes, jeden z niekwestionowanych liderów targów inwestycyjnych na świecie. Polska od wielu lat jest ich znaczącym partnerem, jednak województwo lubuskie po raz pierwszy będzie promowało walory gospodarcze i możliwości inwestycyjne regionu na monachijskiej ekspozycji. W tym roku udział w targach zapowiedziało ponad 15.000 specjalistów różnych branż z całej Europy. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.