PARTNER PORTALU
  • BGK

Mama może wszystko - kolejne spotkanie

  • KB    11 czerwca 2010 - 16:38

Wszystkie mamy, które planują powrócić na rynek pracy, mogą wziąć udział w spotkaniu, które organizuje Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim.
Kolejna prelekcja pod nazwą "Mama może wszystko" odbędzie się 17 czerwca o godz. 10.00 w Centrum Zabaw Rodzinnych „Gofik” przy ul. Kombatantów 34 w Gorzowie Wielkopolskim.

Spotkanie skierowane jest głównie do kobiet, które chcą powrócić na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka. Jego celem jest przekazanie informacji dotyczących działań współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Omówione zostaną przykłady projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, które przeznaczone są dla kobiet powracających na rynek pracy. Uczestnicy zapoznają się również z praktycznymi informacjami dotyczącymi założenia własnej działalności gospodarczej. Do udziału w spotkaniu zaproszone są mamy z dziećmi, które podczas prelekcji spędzą czas na zabawie pod opieką wykwalifikowanej kadry.

Zapisy prowadzone są pod numerem tel. (095) 7390 386 oraz pod adresem e-mail: j.strajbel@lubuskie.pl do 16.06.2010 r. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.   

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.