PARTNER PORTALU
  • BGK

Marszałek zachęca do korzystania z funduszy

  • lk    29 listopada 2010 - 11:10
Marszałek zachęca do korzystania z funduszy

Świętokrzyski urząd marszałkowski zachęca przedsiębiorców do składnia wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć związanych ze wspólnymi inicjatywami podejmowanymi przez grupę przedsiębiorstw.
Dofinansowanie przyznawane jest w ramach Osi Priorytetowej 1. Rozwój przedsiębiorczości, Działanie nr 1.2.1. Tworzenie i rozwój powiązań kooperacyjnych przedsiębiorstw. Do podziału jest 18 milionów złotych.

Beneficjentami programu są podmioty prowadzące mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, działające na rynku powyżej 6 miesięcy, nie podlegające wykluczeniu Rozporządzeniem Ministra Rozwoju Regionalnego z dnia 11 października 2007 roku w sprawie udzielania regionalnej pomocy inwestycyjnej w ramach regionalnych programów operacyjnych, uprawnione do wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013.

Przykładowe rodzaje projektów do wsparcia: dofinansowanie wspólnych przedsięwzięć inwestycyjnych podejmowanych przez grupę przedsiębiorstw; dofinansowanie kosztów zakupu wyników prac badawczo – rozwojowych i stosowanych i/lub praw własności przemysłowej przez klaster przedsiębiorstw; dofinansowanie kosztów budowy i rozbudowy klasterów o znaczeniu regionalnym;

Wnioski wraz z wymaganą dokumentacją należy składać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 - 15.30, osobiście lub przez posłańca (dostarczyciel otrzyma dowód wpłynięcia przesyłki opatrzony podpisem i datą) lub przesyłką kurierską.

Czytaj też:

Kasa z UE na promocję gospodarczą 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.