PARTNER PORTALU
  • BGK

Miejskie meble za unijne inwestycje

  • AW    19 września 2012 - 11:34
Miejskie meble za unijne inwestycje

Rozpoczęła się kampanię informacyjno-promocyjną pn. „Wielkopolska OK.!” w pięciu miastach województwa. Jej celem jest poinformowanie mieszkańców regionuo efektach wdrażania Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
Jak informuje tamtejszy urząd marszałkowski, w ramach kampanii efekty WRPO rozpoczęła się emisja spotów radiowych i telewizyjnych. Mieszkańcy regionu mają okazję obejrzeć wystawę 3D oraz instalację mebli miejskich w kształcie liter W, R, P, O.

Rozpoczęto również prowadzenie profilu na Facebooku. Planujemy przeprowadzenie dwóch konkursów - fotograficznego (na najciekawsze zdjęcie w tle projektu WRPO) oraz dla samorządów (na najciekawszą lokalizację mebli miejskich).

Kampania obejmuje pięć miast: Poznań, Piłę, Konin, Kalisz i Leszno. We wszystkich jesteśmy, bądź będziemy wkrótce obecni w najbardziej uczęszczanych miejscach.

W Poznaniu na Starym Rynku, w Pile na deptaku przy ul. Śródmiejskiej, w Kaliszu na Rynku Głównym, w Lesznie na Rynku, a w Koninie na skwerze przed Konińskim Domem Kultury. W tych miejscach będzie można usiąść i odpocząć na meblach miejskich, obejrzeć wystawę, zapytać hostessy o konkursy.

Kluczowym elementem akcji jest konkurs fotograficzny dla mieszkańców, który polega na przesłaniu najciekawszego zdjęcia na tle projektu WRPO lub samego projektu. Konkurs prowadzony będzie na profilu Facebook (WRPO.WielkopolskaOK).

W tym samym czasie dystrybuowana będzie mapa województwa z zaznaczonymi inwestycjami współfinansowanymi z pieniędzy WRPO.

Kampania jest połączona z promocją obejmującą emisję spotów telewizyjnych i radiowych, w których przedstawiamy mieszkańcom Wielkopolski efekty wykorzystania pieniędzy unijnych z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

W ramach kampanii zorganizowany zostanie także konkurs dla samorządów, który polegać będzie na przedstawieniu najciekawszej lokalizacji dla mebli miejskich (w kształcie liter W, R, P, O). Miastu, które przedstawi najatrakcyjniejszą lokalizację meble zostaną przekazane na własność. Tym samym będą nadal służyć mieszkańcom tej miejscowości.

Po koniec października w Poznaniu odbędzie się konferencja prasowa podsumowująca kampanię informacyjno-promocyjną „Wielkopolska OK.!", podczas której zaprezentowane zostaną dotychczasowe efekty wdrażania WRPO w Wielkopolsce - informuje urząd marszałkowski w Poznaniu.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Patrycjusz, 2013-11-15 20:15:00

    Nie ukrywam że wolałbym meble z elementami drewnianymi np. takie mebleogrodowe.com/Produkcja/lawki/lawki.html po co nam ta nowoczesność? ;/