PARTNER PORTALU
  • BGK

Mistrzowie promowania infrastruktury i środowiska

  • GK    7 grudnia 2011 - 12:28
Mistrzowie promowania infrastruktury i środowiska

Wybrano zwycięzców konkursu dla beneficjentów programu infrastruktura i środowisko na najciekawsze działanie promocyjne.
Do konkursu zgłoszono prawie trzydzieści projektów. 30 listopada 2011 r. komisja konkursu oceniła je i wybrała laureatów. Oceniający brali przede wszystkim pod uwagę pomysłowość zastosowanych form promocji, dobór mediów oraz ekspozycję programu infrastruktura i środowisko.

W kategorii „Internet, strony internetowe, media społecznościowe” nagrodę przyznano PKP SA za projekt „Odtworzenie Zabytkowego Historycznego Kompleksu Dworca Wrocław Główny z przebudową kolejowej infrastruktury technicznej”.

Najlepszy w kategorii „Spot reklamowy, radiowy lub telewizyjny, audycje tematyczne, etiuda filmowa” okazał się Narodowy Instytut Fryderyka Chopina z projektem „Dziedzictwo Chopina na szlaku Traktu Królewskiego w Zamku Ostrogskich w Warszawie”.

Bezkonkurencyjny w kategorii „Publikacje, artykuły prasowe, broszury” okazał się Zakład Inżynierii Miejskiej za projekt „Zapewnienie prawidłowej gospodarki wodno-ściekowej miasta Mikołów”.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami EKO-MAZURY dostało nagrodę w kategorii „Wydarzenia eventowe, akcje edukacyjne (z wyłączeniem konferencji)” za projekt „Budowa zakładu unieszkodliwiania odpadów komunalnych wraz ze składowiskiem odpadów w Siedliskach k/Ełku”.

W kategorii „Inne działania (z wyłączeniem działań standardowych tj. m.in. tablic informacyjnych, gadżetów)” zwyciężył Aquanet SA. za „Uporządkowanie gospodarki ściekowej dla ochrony zasobów wodnych w Poznaniu i okolicach – etap I”.

Jednomyślną decyzją komisja zadecydowała o przyznaniu nagrody specjalnej Filmotece Narodowej za projekt pn. „Konserwacja i digitalizacja przedwojennych filmów fabularnych w Filmotece Narodowej”.

Wyróżnienie za propagowanie działań promocyjnych w sektorze zdrowia przyznano Regionalnemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. Dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu za projekt „Budowa lądowiska dla helikopterów w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu”.

Uroczyste spotkanie finałowe odbędzie się 14 grudnia 2011 r. w siedzibie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.