PARTNER PORTALU
  • BGK

Na co Leszno wyda unijne pieniądze?

  • AT    1 marca 2013 - 21:00
Na co Leszno wyda unijne pieniądze?

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego pracuje nad Regionalnym Programem Operacyjnym na lata 2014-2020 i w związku z tym Urząd Miasta w Lesznie prosi o zgłaszanie projektów, które mogłyby być zrealizowane w tym okresie przy unijnym wsparciu.
Propozycje przedsięwzięć planowanych na lata 2014-2020 mogą zgłaszać:

- uczelnie wyższe,

- instytucje otoczenia biznesu, B+R, izby gospodarcze,

- organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, związki,

- inne instytucje publiczne,

- diecezje.

Swoje pomysły zgłosi też samorząd i podległe mu jednostki.

Aby zgłosić planowane przedsięwzięcie należy zarejestrować się na stronie https://sep.umww.pl/site/klauzula gdzie utworzono specjalny system ewidencji przedsięwzięć planowanych na lata 2014-2020.

Głównym celem systemu jest ewidencja przedsięwzięć planowanych do realizacji przez potencjalnych beneficjentów w przyszłym okresie programowania 2014-2020.

Do systemu należy wpisać przedsięwzięcia, które planujemy realizować za pomocą środków unijnych (dotacji lub innych forma wsparcia) w najbliższych latach. Dane mają wyłącznie informacyjny charakter i posłużą jako materiał pomocniczy przy opracowaniu programu operacyjnego.

Ponadto system pozwoli na zidentyfikowanie przedsięwzięć o znaczeniu strategicznym dla regionu, co przyczyni się do opracowania listy projektów kluczowych dla nowego okresu programowania.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.