PARTNER PORTALU
  • BGK

Nabór wniosków, NFOŚiGW: dwa szkolenia dla samorządów planujących poprawę jakości środowiska miejskiego

  • pt/pap    4 maja 2017 - 11:51
Nabór wniosków, NFOŚiGW: dwa szkolenia dla samorządów planujących poprawę jakości środowiska miejskiego
Na szkolenia można się zarejestrować za pomocą formularza dostępnego na stronie funduszu (fot.nfosigw)

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej organizuje bezpłatne szkolenia dla samorządowców chcąc sięgnąć po unijne dotacje na poprawę jakości środowiska miejskiego.
18 maja i 8 czerwca odbędą się w NFOŚiGW dwa bezpłatne szkolenia z unijnego działania 2.5 Poprawa jakości środowiska miejskiego dotyczące wsparcia dla zanieczyszczonych lub zdegradowanych terenów.

Czwarty nabór dla działania 2.5 (typ projektu 1) w ramach POIiŚ 2014-2020 rozpocznie się 22 maja i potrwa do 14 lipca 2017 r.

Spotkania, przygotowujące potencjalnych beneficjentów do złożenia właściwie wypełnionego wniosku na konkurs, odbędą się w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przy ul. Konstruktorskiej 3A w Warszawie.

Na szkolenia można się zarejestrować za pomocą formularza dostępnego na stronie funduszu. Termin zgłoszeń mija 15 maja na szkolenie w dniu 18 maja oraz 5 czerwca na szkolenie w dniu 8 czerwca br.

Jednostki samorządu terytorialnego (JST) i ich związki, podmioty świadczące usługi publiczne w ramach realizacji obowiązków własnych JST, a także regionalne dyrekcje ochrony środowiska oraz regionalne zarządy gospodarki wodnej będą mogły ubiegać się o dofinansowanie w ramach czwartego naboru dla działania 2.5 Poprawa jakości środowiska miejskiego - Wsparcie dla zanieczyszczonych lub zdegradowanych terenów.

NFOŚiGW będzie przyjmował wnioski od 22 maja do 14 lipca 2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w grudniu br. Do rozdysponowania jest 200 mln zł.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.