Nabór wniosków o wsparcie dla rybaków

Wnioski o przyznanie pomocy podmiotom z obszarów zależnych od rybactwa w dorzeczu Wieprzy, Grabowej i Unieści można będzie składać od 30 czerwca do 26 sierpnia.
Wnioski składać można za pośrednictwem Darłowskiej Lokalnej Grupy Rybackiej w dorzeczu Wieprzy, Grabowej i Unieści w ramach środka 4.1 „Rozwój obszarów zależnych od rybactwa”, programu operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

Rozpatrywane będą wnioski o przyznanie pomocy na operacje polegające na:
•„Wzmocnieniu konkurencyjności i utrzymaniu atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa”
•„Restrukturyzacji i reorientacji działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji zatrudnienia osób mających pracę związaną z sektorem rybactwa, w drodze tworzenia dodatkowych miejsc pracy poza tym sektorem”
•„Podnoszeniu wartości produktów rybactwa, rozwoju usług na rzecz społeczności zamieszkującej obszary zależne od rybactwa”
•„Ochronie środowiska i dziedzictwa przyrodniczego na obszarach zależnych od rybactwa w celu utrzymania jego atrakcyjności oraz przywracaniu potencjału produkcyjnego sektora rybactwa, w przypadku jego zniszczenia w wyniku klęski żywiołowej”

Wnioski należy składać w Biurze Darłowskiej Lokalnej Grupy Rybackiej w dorzeczu Wieprzy, Grabowej i Unieści, ul. Portowa 11, 76-150 Darłowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Wnioski wraz z załącznikami należy składać na odpowiednich formularzach – dwa egzemplarze w wersji papierowej oraz wersję elektroniczną.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru, w tym formularz wniosku o przyznanie pomocy, kryteria wyboru oraz wykaz niezbędnych dokumentów dostępne są w siedzibie Darłowskiej LGR oraz na stronach www.dlgr.com.pl, www.wzp.pl oraz www.lgr.wzp.pl

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Darłowskiej Lokalnej Grupy Rybackiej w dorzeczu Wieprzy, Grabowej i Unieści, ul. Portowa 11, 76-150 Darłowo, pod numerem telefonu 785 077 665 oraz drogą elektroniczną: dlgr@darlowo.pl. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

jak teraz nie wykorzystamy szansy będziemy musieli dłużej czekać!Co rybacy,nie kwapicie się ze składaniem wniosków?A miał to byc ŚRODEK do realizacji pieknych celów...No cóż,wszystko...Miłej zabawy w ''zrównoważonym rozwoju" !!

RIBAk, 2011-05-24 22:57:19 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE