PARTNER PORTALU
  • BGK

Nabór wniosków o wsparcie dla rybaków

  • AZA    24 maja 2011 - 20:02

Wnioski o przyznanie pomocy podmiotom z obszarów zależnych od rybactwa w dorzeczu Wieprzy, Grabowej i Unieści można będzie składać od 30 czerwca do 26 sierpnia.
Wnioski składać można za pośrednictwem Darłowskiej Lokalnej Grupy Rybackiej w dorzeczu Wieprzy, Grabowej i Unieści w ramach środka 4.1 „Rozwój obszarów zależnych od rybactwa”, programu operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

Rozpatrywane będą wnioski o przyznanie pomocy na operacje polegające na:
•„Wzmocnieniu konkurencyjności i utrzymaniu atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa”
•„Restrukturyzacji i reorientacji działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji zatrudnienia osób mających pracę związaną z sektorem rybactwa, w drodze tworzenia dodatkowych miejsc pracy poza tym sektorem”
•„Podnoszeniu wartości produktów rybactwa, rozwoju usług na rzecz społeczności zamieszkującej obszary zależne od rybactwa”
•„Ochronie środowiska i dziedzictwa przyrodniczego na obszarach zależnych od rybactwa w celu utrzymania jego atrakcyjności oraz przywracaniu potencjału produkcyjnego sektora rybactwa, w przypadku jego zniszczenia w wyniku klęski żywiołowej”

Wnioski należy składać w Biurze Darłowskiej Lokalnej Grupy Rybackiej w dorzeczu Wieprzy, Grabowej i Unieści, ul. Portowa 11, 76-150 Darłowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Wnioski wraz z załącznikami należy składać na odpowiednich formularzach – dwa egzemplarze w wersji papierowej oraz wersję elektroniczną.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru, w tym formularz wniosku o przyznanie pomocy, kryteria wyboru oraz wykaz niezbędnych dokumentów dostępne są w siedzibie Darłowskiej LGR oraz na stronach www.dlgr.com.pl, www.wzp.pl oraz www.lgr.wzp.pl

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Darłowskiej Lokalnej Grupy Rybackiej w dorzeczu Wieprzy, Grabowej i Unieści, ul. Portowa 11, 76-150 Darłowo, pod numerem telefonu 785 077 665 oraz drogą elektroniczną: dlgr@darlowo.pl. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • RIBAk, 2011-05-24 22:57:19

    jak teraz nie wykorzystamy szansy będziemy musieli dłużej czekać!Co rybacy,nie kwapicie się ze składaniem wniosków?A miał to byc ŚRODEK do realizacji pieknych celów...No cóż,wszystko...Miłej zabawy w ''zrównoważonym rozwoju" !!