PARTNER PORTALU
  • BGK

NFOŚIGW: Efektywność energetyczna w sektorze mieszkaniowym - szkolenia

  • MN    6 października 2016 - 11:52
NFOŚIGW: Efektywność energetyczna w sektorze mieszkaniowym - szkolenia
Dofinansowanie można otrzymać na kompleksową modernizację energetyczną wielorodzinnych budynków mieszkaniowych. (fot. pixabay)

• Zakres szkolenia będzie obejmował kryteria wyboru projektów i procedury zawierania umów z wykonawcami.
• Uczestnicy dowiedzą się także, jak wypełniać wniosek i jakie koszty są kwalifikowane.
• Na zgłoszenia NFOŚiGW czeka do 14 października.
Szkolenie z Podziałania 1.3.2 Wspieranie efektywności energetycznej w sektorze mieszkaniowym odbędzie się 18 października. Spotkanie ma na celu przygotowanie potencjalnych beneficjentów do złożenia właściwie wypełnionego wniosku na konkurs. Warto wziąć w nim udział, ponieważ konkurs (nr POIS/1.3.2/1/2016) rozpoczął się 30 czerwca i nabór trwa już tylko do końca października. Planowany termin rozstrzygnięcia to marzec 2017 r. 

Wnioski w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 mogą składać spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty mieszkaniowe. Dofinansowanie można otrzymać na projekty dotyczące głębokiej, kompleksowej modernizacji energetycznej wielorodzinnych budynków mieszkaniowych, obejmującej elementy wskazane w Szczegółowym Opisie Osi Priorytetowych Regionalnego Programu Operacyjnego (Działanie 1.3, pkt. 5 określający typy projektów dla Poddziałania 1.3.2).

Czytaj tez: Nabór wniosków, NFOŚiGW: Poprawa jakości środowiska miejskiego

Ogólna pula środków przeznaczona na dofinansowanie projektów to ponad 821 mln zł.

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie można znaleźć na stronie www.poiis.nfosigw.gov.pl. Szkolenie odbędzie się 18 października w godz. 9:00-15:30 w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przy ul. Konstruktorskiej 3A w Warszawie.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.