PARTNER PORTALU
  • BGK

Norwesko-polskie partnerstwo może się opłacić

  • ZWI    19 listopada 2012 - 19:16
Norwesko-polskie partnerstwo może się opłacić

3 i 4 grudnia 2012r. w Warszawie odbędzie się seminarium informacyjne z udziałem przedstawicieli 19 jednostek samorządu z Norwegii, które poszukują polskich partnerów samorządowych.
Chodzi o realizację projektów w ramach nowej rundy MF EOG 2009-2014 - zarówno w ramach Programu Regionalnego, jak i w pozostałych komponentach MF EOG – np. w programie wymiany kulturalnej, w programach profilaktyki zdrowia, środowiskowych i innych.

Przyjazd do Warszawy zadeklarowali przedstawiciele zarówno takich norweskich samorządów, które już nawiązały kontakty w Polsce i chcą je rozwijać lub nawet rozszerzyć na inne JST w Polsce, jak i takich, które nie miały dotąd żadnych kontaktów w Polsce.

Celem spotkania jest nawiązanie takich bezpośrednich kontaktów. Koszty przyszłych wzajemnych wizyt w celu dopracowania planu współpracy przed złożeniem wniosku mogą być sfinansowane z Funduszu Współpracy Bilateralnej, który jest dostępny dla polskich JST we wszystkich komponentach programu MF EOG.

Spotkanie jest organizowane przez Związek Miast Polskich w partnerstwie z Norweskim Związkiem Władz Lokalnych i Regionalnych, Związkiem Powiatów Polskich i Związkiem Gmin Wiejskich RP w ramach realizacji Programu Regionalnego MF EOG.

Więcej szczegółów można znaleźć tu

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.