Nowe oblicze jasielskiego ZMKS

Rozpoczęły się pierwsze prace modernizacyjne, które już wkrótce wyznaczą nowy wizerunek i funkcjonowanie Zakładu Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Jaśle.
Nowe oblicze jasielskiego ZMKS

W poniedziałek 28. 09. przy ul. 3 Maja w Jaśle, na Osiedlu Gamrat oraz w Sobniowie stanęły nowe wiaty na przystankach autobusowych ZKMS-u. W najbliższych dniach zmodernizowanych zostanie kolejne 11 przystanków.

To pierwsze widoczne efekty realizowanego przez Jasło, dofinansowanego przez unijne fundusze projektu "Modernizacja taboru Zakładu Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Jaśle”.

- To ogromna radość i wielki sukces Jasła w sferze pozyskiwania funduszy europejskich, okupiony kilkumiesięczną pracą i ogromnymi staraniami o to, by dostosować jakość usług ZMKS-u do potrzeb mieszkańców Jasła i wszystkich pasażerów.  Dziś są widoczne pierwsze efekty inwestycji w postaci zmodernizowanych przystanków, a już niebawem na ulice wyjadą też nowoczesne autobusy.- mówi burmistrz miasta Maria Kurowska.

Projekt „Modernizacja taboru Zakładu Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Jaśle” realizowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO województwa podkarpackiego na lata 2007-2013, opiewającego na kwotę blisko 5,5 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE