PARTNER PORTALU
  • BGK

Ostatnie dwa dni głosowania na Eurolidera

  • MRR    26 kwietnia 2011 - 21:00

Jeszcze tylko przez dwa dni - do 28 kwietnia 2011 r. - można oddawać głosy na swojego kandydata w konkursie EUROLIDER 2011 oraz wybierać najlepszy projekt w ramach konkursu "Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich".
W głosowaniach internetowych, które odbywają się na stronach:  www.eurolider.gov.pl oraz www.polskapieknieje.gov.pl ,  można wskazać jednego spośród nominowanych do nagrody kandydatów oraz jeden z wyróżnionych projektów.

Celem Konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego Eurolider 2011 jest nagrodzenie i wyróżnienie osób, które angażują się w wykorzystanie Funduszy Europejskich poprzez realizację przedsięwzięć służących rozwojowi lokalnemu i lokalnej społeczności. Warto podkreślić, że w tym konkursie nie wybieramy ani najaktywniejszej gminy ani najaktywniejszej instytucji, tylko najbardziej aktywne, kreatywne, zaangażowane osoby, które działając w swoim najbliższym otoczeniu wykorzystują możliwości, jakie stwarzają unijne środki.

Od 2008 r. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego organizuje także konkurs „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych przedsięwzięć dotyczących rozwoju turystyki, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, zagospodarowania przestrzeni publicznej oraz rewitalizacji, współfinansowanych z Funduszy Europejskich. Poprzez promocję najlepszych przedsięwzięć konkurs pokazuje pozytywny wpływ Funduszy Europejskich na rozwój Polski i zachodzące w niej zmiany – zarówno w sferze krajobrazu, jak też w sposobie spędzania wolnego czasu przez Polaków.

Informacja o tym, kto został Euroliderem 2011, a także który projekt z 21 nominowanych w konkursie Polska Pięknieje zdaniem internautów jest najlepszy, zostanie ogłoszona 5 maja 2011 r. podczas uroczystej gali inaugurującej 4 Forum Funduszy Europejskich. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.