PARTNER PORTALU
  • BGK

Poznań szuka projektów rewitalizacyjnych

  • FRA    18 listopada 2009 - 12:33

Do 27 listopada Urząd Miasta Poznania przyjmuje wnioski o umieszczenie projektu w Miejskim Programie Rewitalizacji dla Miasta Poznania.
W związku z ogłoszonym przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego w dniu 30 września br. konkursem dla działania 4.2 „Rewitalizacja zdegradowanych obszarów poprzemysłowych i powojskowych” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 i przystąpieniem w związku z tym do aktualizacji Miejskiego Programu Rewitalizacji dla Miasta Poznania, Urząd Miasta Poznania ogłosił nabór wniosków o umieszczenie projektów dotyczących obszarów poprzemysłowych i powojskowych w Miejskim Programie Rewitalizacji dla Miasta Poznania.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz działania 4.2 znajdują się w Regulaminie konkursu oraz w Wytycznych w zakresie zasad opracowania programów umożliwiających ubieganie się o wsparcie w ramach Inicjatywy JESSICA oraz Działania 4.2 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, dostępnych na stronie internetowej www.wrpo.wielkopolskie.pl

Formularz wniosku i dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.poznan.pl/rewitalizacja oraz pod numerem telefonu (61) 878 57 77. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.